IT riešenia pre Vaše podnikanie

Vitajte na našej stránke! Špecializujeme sa na poskytovanie systémových riešení ERP, najmä Money ERP. Či už chcete zlepšiť finančné riadenie, kontrolu zásob alebo akýkoľvek iný proces alebo aspekt vášho podnikania, Money ERP má nástroje a možnosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Okrem služieb ERP ponúkame aj analýzu a vizualizáciu dát, ktoré pomáhajú podnikom prijímať informované rozhodnutia. Máme tiež skúsenosti s prepojením elektronického obchodu s Money S4, ktoré pomáhajú podnikom uspieť v digitálnom svete. 

ERP riešenie

Umožníme vám efektívne spravovať a riadiť chod firmy, od organizácie obchodnej činnosti cez riadenie zásob, poskytovanie služieb až po reporting a podporu rozhodovania.

Analýza dát

Analýza je dopyt na dáta organizácie, ktorý poskytuje odpovede na otázky týkajúce sa činnosti podniku. Tieto dáta spracovávame a náslende poskytujeme odporný pohľad na ne.

Maloobchodný predaj

Maloobchodný systém využíva napojenie na IS. Perfektne sa prispôsobí potrebám väčších aj menších predajní. Napojenie systému aj na fiškálne zariadenie spolu s platobnými funkciami.

ESHOP

V rámci systému Money ERP Vám vieme poskyntúť podporu pri napojení systému na WordPress. Okrem samotného napojenia splolupracujeme aj pri výbere vhodného dodávateľa internetového obchodu.

Správny výber ERP

V rámci výberu a implementácií systému sa zameriavame na:

✔  Optimlaizácia obchodných procesov

✔  Nastavenie skladových procesov

✔ Zjednodušenie chodu spoločnosti

✔ Poradenstvo pri napojení ESHOPu

✔ Vzájomné prepojenie systémov

✔ Návrh a príprava Exportu / Importu dát

Základom každej predimplementačnej analýzy je pochopenie a popísanie procesov, ktoré aktuálne v spoločnosti priebehajú. Na základe zistených informácií navrhneme najvhodnejšie riešenie, ktoré Vám predstavíme. 

Analýza a spracovanie dát

Dáta

V dnešnom svete je prístup k presným a včasným údajom nevyhnutný na prijímanie informovaných rozhodnutí. Rozuieme výzvam spojeným so zhromažďovaním, spracovaním a analýzou údajov z viacerých systémov a zdrojov. Preto ponúkame komplexné služby, ktoré vám pomôžu zefektívniť vaše pracovné postupy a získať cenné poznatky z vašich údajov. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby vám ušetrili čas a zdroje a uvoľnili vám ruky na prijímanie strategických rozhodnutí na základe poznatkov, ktoré poskytujú vaše údaje. Nedovoľte, aby vás spracovanie údajov spomaľovalo.

Vizualizácia

V rámci analýzy dát sa snažíme zákazníkovi poskytnúť aj ucelený pohľad na dáta. Preto sa špecializujeme na vizualizáciu dát, ktoré premenia komplexné informácie na využiteľné poznatky. Vďaka jasným a pútavým vizualizáciám môžete rýchlo pochopiť kľúčové trendy, vzory a vzťahy v rámci vašich údajov, čo vám pomôže prijímať informované rozhodnutia a posúvať vaše podnikanie vpred. Nedovoľte, aby vaše údaje zostali zamknuté v tabuľkách a prehľadoch. Pomôžeme vám využiť silu vizualizácie údajov, aby ste posunuli svoje podnikanie vpred.

Kontaktujte nás a dozviete sa, ako vám môžeme pomôcť zefektívniť spracovanie údajov a uvoľniť plný potenciál vašich údajov.

Maloobchodný predaj

Poradenstvo pri výbere vhodného fiškálneho zariadenie do maloobchodnej prevádzky, taktiež poskytujeme inštaláciu zariadení, periferií a servis na dané zariadenia.

V rámci podpory maloobchodného predaja poskytujeme riešenia Predajňa SQL s napojením na fiškálne zariadenia Diebold Nixdorf alebo VeriFone VX520, FiskalPRO T2 / T6 s prepojením na platobné funkcie.

Napojenie na ESHOP

Napojenie WordPress WooCommerce a Money ERP

Poskytujeme napojenie medzi Money ERP a WP CMS systémom:

  • Synchronizácia katalógových kariet
  • Synchronizácia kategórií
  • Prenos objednávok z e-shopu do Money ERP, vystavenie faktúry v ERP systéme
  • Okamžitá podpora

Služby

Support

Podpora pre bežných používateľov systému a maloobchodný predaj.
Technická podpora pre maloobchodný predaj mimo štandardnej pracovnej doby.

Konzultácie

Úvodná konzultácia pre potenciálnych zákazníkov ZDARMA.
Konzultácie môžete využiť napríklad na: riadenie inventúry, úprava formulárov, dodatočné školenie, nastavenie satelitných aplikácií...

Paušál

Balík predplatených hodín v rozsahu programu BASIC Plan alebo PRO Plan.
Možnosť individuálneho paušála podľa potrieb zákazníka. (obdobie 1. mesiac)

SPACEBASE s.r.o.

IČO: 53027558

DIČ: 2121269491

Budatínska 3230/16

851 04 Bratislava

Kontakt

info@spacebase.sk

+421 (0) 905 979 906