POS systémy

Sme hrdí na to, že ponúkame špičkové POS systémy, ktoré pomáhajú podnikom fungovať hladko a efektívne. Naše POS systémy sú navrhnuté tak, aby zvládli všetky aspekty vášho podnikania, od predaja a riadenia zásob až po riadenie vzťahov so zákazníkmi. Chápeme, že každý podnik je jedinečný, a preto ponúkame celý rad prispôsobiteľných možností, aby sme zaistili, že naše POS systémy vyhovujú vašim špecifickým potrebám. 

Pokladničné systémy

Jednoduchší predaj v malých butikoch aj sieťach predajní. Presne to vám prinesie náš pokladničný software. Hotovostný predaj môžete realizovať priamo zo systému Money ERP alebo využitím pokladničného systému Predajňa SQL.

 

Vždy máte dokonalý prehľad o predaji, stave zásob a tržbách. Podporujeme fiškálne zariadenia: Diebold Nixdorf a FiskalPRO VX 520/T2/T3.

Predajňa SQL

Predajňa je robustný a rýchly pokladničný software, ktorý vám uľahčí predaj v drobných prevádzkach aj v sieti predajní. Predajňa je ideálna do predajní tabaku, obuvi, drogérie, zdravej výživy, domácich potrieb apod. Zjednoduší vám centrálne riadenie siete predajní. ‚Pokladničný systém Predajňa ponúka možnosť prepojenia s rôznym hardvérom: dotykovými displejmi, fiškálnymi zariadeniami, čítačkami čiarových kódov či pokladničnými zásuvkami.

 

KASA ONLINE

Modul Kasa Online vám umožní pohodlný predaj tovaru aj vybavenie eshopových objednávok priamo z Money ERP. Všetko je prispôsobené k použitiu dotykového displeja a funkčnosť podporuje aj prácu s čítačkou čiarových kódov. Obsluha okrem hotovostného predaja môže podľa potreby riešiť aj inú agendu napr. vystavovať faktúry, dodacie listy alebo objednávky.

SPACEBASE s.r.o.

IČO: 53027558

DIČ: 2121269491

Dobšínského 1169/1

900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

info@spacebase.sk

+421 (0) 905 979 906